odbierz szkła korekcyjne za 1zł!
Nasza historia

O nas

Pierwszą, zaprojektowaną przez nas linią oprawek była kolekcja LuDivine. Proces ich powstawania był dla nas całkowitą nowością i wielkim wyzwaniem! Pierwsza seria opraw inspirowana była stylem bobo, utrzymana w romantycznym, festiwalowym stylu. Mimo iż była to nasza pierwsza kolekcja, efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Przepiękne oprawki przybyły do nas i od razu trafiły na półki, a klienci je pokochali.

Kolekcja LUKSY powstała z potrzeby wprowadzenia linii eleganckiej, bardziej czasochłonnej w produkcji, o bardziej klasycznym stylu. Klienci docenili jakość wykonania, dbałość o szczegóły, oraz przepiękny design.

Naszą najbardziej aktualną kolekcją są DrOKSY – oparte o najaktualniejsze trendy, dla osób ceniących minimalizm i nowoczesne wykończenia, proste formy i klasyczne, młodzieżowe modele. Doskonałe do codziennych stylizacji, świetnie pasujące do aktualnej mody!

Współpracujemy z topowymi markami szkieł okularowych. Dzięki temu oferujemy doskonałą jakość widzenia, bezpieczne i profesjonalne szkła. Posiadamy własną pracownię, w której od podstaw montujemy Wasze okulary, dbając o najwyższą jakość wykonania!

Okularami zajmujemy się od wielu lat. Chcemy rewolucjonizować podejście do okularów – już od dawna wiemy, że okulary to nie tylko ostrość widzenia ale także piękny, stylowy dodatek.

co mówią kupujący?

Opinie klientów

DARMOWA DOSTAWA
DARMOWA DOSTAWA

W paczkomatach!

DARMOWY ZWROT
DARMOWY ZWROT

Możliwość zwrotu!

BEZPIECZNE ZAKUPY
BEZPIECZNE ZAKUPY

Z nami jest bezpiecznie!

JAKOŚĆ
JAKOŚĆ

U nas jest najlepsza!