PiekneOksy

O firmie

Doświadczenie

Okularami zajmujemy się od wielu lat. Chcemy rewolucjonizować podejście do okularów – już od dawna wiemy, że okulary to nie tylko ostrość widzenia ale także piękny, stylowy dodatek.

Potrzeby klientów

Poszukując idealnych oprawek, które byłyby doskonałą odpowiedzią na potrzeby naszych klientów postanowiliśmy zrobić wielki krok i stworzyć własną linię opraw okularowych!

Autorskie kolekcje

Ta decyzja sprawiła, że powstały nasze własne, topowe marki: LuDivine, LUKSY oraz DrOKSY. Trzy różne, limitowane i autorskie kolekcje!

O nas

Pierwszą, zaprojektowaną przez nas linią oprawek była kolekcja LuDivine. Proces ich powstawania był dla nas całkowitą nowością i wielkim wyzwaniem! Pierwsza seria opraw inspirowana była stylem bobo, utrzymana w romantycznym, festiwalowym stylu. Mimo iż była to nasza pierwsza kolekcja, efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Przepiękne oprawki przybyły do nas i od razu trafiły na półki, a klienci je pokochali.

Kolekcja LUKSY powstała z potrzeby wprowadzenia linii eleganckiej, bardziej czasochłonnej w produkcji, o bardziej klasycznym stylu. Klienci docenili jakość wykonania, dbałość o szczegóły, oraz przepiękny design.

Naszą najbardziej aktualną kolekcją są DrOKSY – oparte o najaktualniejsze trendy, dla osób ceniących minimalizm i nowoczesne wykończenia, proste formy i klasyczne, młodzieżowe modele. Doskonałe do codziennych stylizacji, świetnie pasujące do aktualnej mody!

Współpracujemy z topowymi markami szkieł okularowych. Dzięki temu oferujemy doskonałą jakość widzenia, bezpieczne i profesjonalne szkła. Posiadamy własną pracownię, w której od podstaw montujemy Wasze okulary, dbając o najwyższą jakość wykonania!

O nas

Doświadczenie

Specjalistyczne wykształcenie w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu salonu optycznego, są gwarancją odpowiedniego doboru szkieł kontaktowych i progresywnych.

Salony

Nasze salony znajdują się w Legnicy, Chojnowie oraz Lubinie. Wszystkich Państwa zainteresowanych kupnem okularów lub soczewek kontaktowych, zapraszamy serdecznie!

Wybór

Dla osób prowadzących auta dodaliśmy do naszej oferty okulary polaryzacyjne, eliminujące odblaski i gwarantujące odpowiedni kontrast widzenia nawet w najbardziej słoneczne dni.